uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Ми – першокурсники!

Навіть не віриться, що ми, вчорашні школярі з різних сіл та містечок України, стали студентами. Справді, не так давно ми були маленькими наївними дітьми, хвилювалися за оцінки, боялися прогуляти уроки та схвильовано дивилися на суворого вчителя. А тепер настав той момент, коли ми із широко розплющеними і водночас переляканими очима повністю поринули у вир студентського життя. Ми, студенти факультету української філології (спеціалізація англійська мова), з ледь помітними нотками невпевненості, але все ж таки з ентузіазмом ідемо до своєї мети – здобути вищу освіту.
У голові багато запитань: «Чи буде нам легко і просто? Чи вдаватиметься все з першого разу? Яким буде колектив, із яким станемо нерозлучними в найближчі роки?» Принаймні на останнє запитання вже можна знайти відповідь. Наша 12 група (куратор Березовська Ганна Григорівна), аби познайомитися та згуртуватися, першу неофіційну зустріч провела в дендрологічному парку «Софіївка».

ФУФ УДПУ
Хтось може подумати, що це звичайна прогулянка куратора зі студентами. Я з упевненістю скажу: «Ні, це не так». Атмосфера була настільки приємною, комфортною, що ми зрозуміли: тепер ми – велика сім’я.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Яке ж це прекрасне й тепле відчуття – бути поруч із людьми, котрі поділяють твої погляди на життя. Ми щиро сподіваємося, що зробили правильний вибір, обираючи саме цей факультет. Недаремно всі стежки привели нас до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Тицькун Катерина, студентка 12 групи

12.09.2017

uk Українська
X