uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Поетичний 2017-18 рік розпочато!

Взагалі-то офіційне домашнє завдання першого в цьому навчальному році засідання університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана було «Власна інтерпретація народної казки».

І тут рівних не було Софії Кримовській, яка прочитала цілий цикл сатиричних мініатюр, присвячений різним казковим героям.

Альтернативним домашнім завданням було «Мамо, я в поїзді», і тут, мабуть, лідирував Артем Гончарук – з його уявним листом про мандри Європою.

Феєрично прозвучали тексти, що були задані як персональні домашні завдання. Так, Олександра Бондаренко вразила всіх новелою про психіатричну лікарню. Цікаво, що озвучив цей твір – і озвучив прекрасно – Богдан Гроза, який напередодні і задав Саші це завдання.

В’ячеслав Буян бездоганно справився із завданням написати про любов у гримерці.

Сподобались присутнім вірші Наталі Кучеренко, Вікторії Капуловської, Віталія Кашоїда, Катерини Кушнір.

Несподіваною була новела Тані Жвавої з її прозового циклу з не менш несподіваною назвою «Куріння – вбиває?»

Як завжди на початку нового навчального року, на засіданні був гурточок новачків – студентів-першокурсників, які прийшли на засідання навіть попри шалено напружений день і графік.

Щоправда, поки що зачитати свої твори з них наважились лише Софія Терлецька й Віка Архіпова. Безсумнівно, наступного разу «сміливців» побільшає.

«Ще раз хочеться подякувати всім і кожному: за присутність, гарний настрій, вірші, твори, котрі просто “врізалися” в душу! Окреме спасибі першокурсникам, котрі не побоялися і все – таки прочитали власні твори» – відгукується про захід Наталія Кучеренко.

А ось і відгук першокурсниці Софії Терлецької: «А стосовно лтературного об’єднання, то воно мене неймовірно вразило! Це щось таке, навіть не знаю з чим порівняти, я наче втрапила в особливий світ».

А ще Софія призналась керівнику літоб’єднання Марині Павленко, що уже виконала домашнє завдання на наступний раз і з нетерпінням чекає нового засідання.

Яким стало цього разу домашнє завдання і коли буде наступне засідання – хай поки що залишиться інтригою.

Головне, що стартонули! І стартонули, здається, вдало! emoji-128522

20.09.2017

uk Українська
X