uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Спогади про поетичний серпень студентів-філологів

Літо – це довгоочікуваний відпочинок від навчального процесу, нові враження, пошуки себе. Вільний час можна використати з користю. Цієї нагоди не втрачають і студенти УДПУ.

ФУФ УДПУ

Вони активно долучаються до культурних заходів міста Умань. Зокрема, 24 серпня до Дня Незалежності в Умані вже вдруге відбувся фестиваль Шіді-ріді, де на поетичному рингу, поруч з поетами зі всієї України були і студенти УДПУ. На фестиваль з’їхалися творчі діячі з Одеси, Чернівців, Києва, де своїми римами зводили опонентів у нокаут.  На поетичній сцені стояла і студентка-магістрантка факультету української філології Юлія Жирохова. Юлія дійшла у поетичних батлах до фіналу, обійшовши двох представників чоловічої статті, але у фіналі перемогу здобула гостя з Чернівців Ірина Лазоревич.

ФУФ УДПУ
Ведучими заходу були журналістка Юлія Похолюк та поет, письменник, культурний діяч Дмитро Лазуткін. Серед гостей був Павло Коробчук, сучасний поет, прозаїк, який презентував свою книгу.
Літо дійшло до кінця, але мистецько-культурні заходи не завершуються, тому бажаємо  нових творчих злетів нашим студентам!

12.09.2017

uk Українська
X