Урочисте закриття виставки «Військово-польовий арт»

в Уманському художньому музеї. Нагадаємо, що експонати виставки – це військові атрибути із зони АТО перетворені митцями на оригінальні арт-об’єкти з символами, які гуртують Україну та вирізняють її в світі.

Мета – продемонструвати, що невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло.

З вітальним словом до гостей заходу звернулася директор Уманського краєзнавчого музею Наталія Білоус. Яка зазначила, що упродовж двох місяців експонування виставку побачили тисячі мешканців та гостей міста Умань, чимало з них залишили вдячні, часом і дуже зворушливі дописи в книзі відгуків.

Наталія Білоус наголосила, що уманські майстри – Іван Сердюк, Наталія Мамчур, Владислава Швець є активними учасниками проекту, їхні роботи вражають ідейним змістом та всеперемагаючим культурним духом.

Кожен із митців з трепетом відгукнувся як про злободенну та водночас філософську ідею проекту, так і про її мистецьке втілення.

Усі причетні до створення унікальної експозиції були відзначені листами подяки. Особливої атмосфери заходу додали музичні номери від вихованців школи мистецтв та вокально-інструментальних колективів міста Умань.

28.09.2017