uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Знайомство з бібліотекою

Навчання в університеті стало для наших першокурсників нелегким, хоч і цікавим етапом їхнього дорослішання. Нові навчальні дисципліни, сам принцип навчання у виші, більша самостійність вимагають від них і вищого рівня відповідальності. І допомагає в освоєнні нових знань бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тому студенти 14 групи (спеціалізація «журналістика») разом куратором доц. Хлистун І.В. 19 вересня вирішили відвідати з екскурсією саме нашу університетську бібліотеку.

Розпочала екскурсію Усатюк Олена Анатоліївна, яка ознайомила студентів із загальними відомостями про бібліотеку: її відділами, функціями, розповіла про цікаві заходи, які вона проводить, про веб-сайт бібліотеки.

Про відділ обслуговування читачів розповіла Курденко Вікторія Вікторівна і показала фонди бібліотеки, серед яких – і чимало раритетних видань.

З інформаційно-бібліографічним відділом ознайомила студентів Ігнатьєва Оксана Федорівна, яка розповіла про види каталогів і специфіку роботи з ними.

У відділі комплектування та наукової обробки документів Устименко Валентина Іванівна, завідувач відділу, розповіла про те, як книги потрапляють до бібліотеки, обліковуються.

Екскурсія була і цікавою, і змістовною, і корисною для студентів, які обов’язково скористаються послугами нашої бібліотеки в навчанні, в науковій роботі і на дозвіллі.

20.09.2017

uk Українська
X