Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Оголошення

13 жовтня 2017 року ВІДБУДЕТЬСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ» РОБОТА СЕМІНАРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ: Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Оголошення

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ  13 жовтня 2017 року запрошуємо учнів 11-х класів на семінар-тренінг: «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ»

Теорія і практика підготовки до ЗНО з української мови та літератури

29 вересня на базі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу відбувся науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». Робота семінару здійснювалася за такими напрямами: теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови; теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури; психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного […]