День міста Умані

7 жовтня 2017 року студенти факультету української філології взяли участь у святкуванні Дня міста.

Студенти спеціалізації «Польська мова» під керівництвом викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лукіної Лії Русланівни підготували експозицію та інтерактивний конкурс на тему «Що я знаю про Польщу».

Відповідаючи на цікаві запитання, гості свята і всі бажаючі мали змогу продемонструвати знання історії та державності Польщі, її побуту, культурних традицій.

Правильні відповіді конкурсантів винагороджувалися солодкими призами.  У ході вікторини майбутні філологи-полоністи спілкувалися з учасниками конкурсу польською мовою. Своє знання мови вони продемонстрували і високим гостям на чолі з мером міста Умані Цебрієм Олександром Володимировичем.

Живе спілкування дозволило розширити світогляд учасників інтерактиву, а ще додало гарного настрою у цей сонячний святковий день – день рідної Умані.