uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Програма мовно-літературного конкурсу

Міністерство освіти і науки України

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Факультет української філології

ПРОГРАМА

 І (університетського) етапу

  VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської

 та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 2017

Умань

Організаційний комітет

 

Голова оргкомітету:

Безлюдний Олександр Іванович – доктор педагогічних наук, професор, ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Заступники голови оргкомітету:

Сокирська Владилена Володимирівна – кандидат історичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Коваль Валентина Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету української філології.

Члени оргкомітету:

Коломієць Інна Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана з наукової роботи факультету української філології.

Розгон Валентина Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання.

Сивачук Наталія Петрівна – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання.

Цимбал Наталія Андріївна – кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практичного мовознавства.

Задояна Лариса Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства.

Дуденко Олена Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання.

Денисюк Оксана Юріївна – старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання.

Програма

 10 жовтня

 9. 00. Відкриття І етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ауд. 407).

1 листопада

 11. 15. – 13. 00 Виконання конкурсних робіт (ауд. 303).

7 листопада

 13. 00 Підведення підсумків (ауд. 303).

9 листопада

 14. 30  Свято рідної мови. Нагородження переможців (актова зала, корпус № 3).

09.10.2017

uk Українська
X