uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Щиро та від душі

Студентська збірка поезій «Римами… Незримними».

Серед студентів факультету української філології є чимало шанувальників поезії та тих, хто самі її творять. Молоді поети факультету вирішили об’єднатися і створили власну збірочку поезій.  Дев’ятеро сміливців: Артем Гончарук, Наталія Голяка, Аліна Ягуфарова, Анастасія Кравець, Карина Спичак, Олександра Денисюк, Катерина Бежинар, Юлія Жирохова та Владислав Шукайло дебютували у власній збірці під назвою “Римами… Незримними”.

Юлія Жирохова коментує : «Ніхто з нас і подумати не зміг, що ми опинимося в одній книзі, адже у збірці є студенти від першого до четвертого курсу факультету української філології. Дев’ять авторів –  дев’ять абсолютно різних подач стилів та ідей. Усі ми – різні, але нас об’єднала поезія».

«Іноді про щось не можна сказати вголос. Дістаю чистий аркуш, ручку. Пишу. Завжди писав – і писатиму від душі. Щиро. Інакше не вмію», –  такими словами звернувся до читачів збірки один з авторів – Артем Гончарук.

«Перша, але точно не остання збірка, у якій я друкуюсь. Можливо, колись буде і особиста збірочка, але поки мої вірші будуть надруковані поряд з творами талановитих поетів»,– каже Катерина Бежинар.

«Вірші у збірці різної тематики: любовна лірика, пейзажна, патріотична, філософська, громадянська, але усі вони цікаві та своєрідні. Це не останнє наше друковане слово,– каже Олександра Денисюк , – ми плануємо видати ще одну збірку, але хочемо розширити і додати кількість авторів, так що чекайте на нас у грудні 2017 року».

З нетерпінням чекаємо нових творчих здобутків від наших студентів.

Таланти серед нас!

13.10.2017

uk Українська
X