Цікава та пізнавальна подорож Каганенко Марії

Літо – це не тільки час для відпочинку, а й час для подорожей та пізнавання чогось нового. Моєю цікавою та пізнавальною подорожжю була Польща, а саме місто Пултуськ, де я навчалася в Літній Школі польської мови та культури для іноземців, організованій Гуманістичною Академією ім. Олександра Гейштора.

Програма школи була надзвичайно цікава та дуже насичена. Я вивчала польську мову та культуру, переглядала фільми. Їздила до Варшави, де відвідала Королівські замки, музей грошей, сейм та сенат,  а також концерт класичної музики. Окрім, цього відвідала замок Зигмунда Красінського в Опіногурі, старовинну фортецю в Чеханові  та музей просто неба в Серпці.

У нас були вечори знайомств, де кожен представляв себе та свою країну. В останній понеділок було урочисте вручення сертифікатів.

Час пройшов непомітно і залишив у пам’яті лише яскраві враження та незабутні моменти.

04.10.2017