Виховний захід « Свято туркменської культури»

25 жовтня з нагоди святкування Дня незалежності Туркменістану доцент кафедри практичного мовознавства Савчук Наталія Михайлівна провела з іноземними студентами 2 курсу природничо-географічного факультету виховний захід « Свято туркменської культури».

Під час заходу лунали пісні і поезії туркменською та українською мовами, неповторне враження додали колоритні національні танці. Студенти з Туркменістану ознайомили присутніх з історичними, культурними, національними, мовними традиціями своєї країни.

Автентичні ритми Туркменістану, яскраве національне вбрання, неповторний дух країни з тисячолітньою, надзвичайно багатою і захоплюючою культурою дозволили учасникам і гостям заходу поринути в атмосферу справжнього східного свята.

30.10.2017