uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

 

Новини факультету

Інфузорія – в туфельках? А може, в кедах, та ще й – хлопчачих?

Так уже здавна повелося, що учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, яке діє при факультеті української філології під керівництвом Марини Павленко, не шукають собі звичайних тем і проторених шляхів. Цього разу тема домашнього завдання також була досить провокативна і не для людей зі слабкими нервами: «Інфузорія в туфельках» або ж «Амеба НЕзвичайна» чи «Евглена НЕзелена».


Запрошуємо на тренінг!

1 грудня 2017 року запрошуємо учнів 11-х класів на семінар-тренінг: «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ» ПРОГРАМА:  ДПА у формі ЗНО: нововведення у 2018 році.  ІІІ кластер з української мови: Лексикологія. Фразеологія. Морфеміка. Словотвір.  ІІІ кластер з української літератури: Літературний процес 70-80-х років ХІХ століття […]


СВІТЛО Й СУМ ПЕРЕПЛЕЛИСЬ

Нещодавно в Уманській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбулась зустріч шестикласників ЗОШ №14 міста Умані з сучасною українською письменницею, доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко.


Екскурсія до музею історії університету

27 листопада 2017 року студенти 12 групи факультету української філології разом із куратором, Ганною Григорівною Березовською, відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.


З БОЛЕМ У СЕРЦІ (Студенти 13 групи – про річницю Революції Гідності)

На сьогодні в нас, українців, чимало щоденних проблем. І, кажучи чесно, лютневі події 2014 року приходять до пам’яті надто рідко. Ця подія закарбувалася гордістю і запеклася болем у серці батьківщини. Тому і створені сумні, але важливі дні вшанування пам’яті героїв.


Звітна студентська науково-практична конференція

Традиційно на факультеті української філології щоосені проводиться звітна студентська науково-практична конференція за результатами діалектологічної практики, у роботі якої беруть участь студенти третього курсу. Цього року конференція відбулася 23 листопада 2017 року, на якій студенти-третьокурсники у своїх доповідях продемонстрували результати діалектологічної практики.


ДО ДНЯ ДОБРОЗИЧЛИВОСТІ

21 листопада в Польщі святкують День Доброзичливості. У цей день кожен забуває про сварки, образи та злість. Саме людська доброзичливість і взаємопорозуміння здатні поселити у світі мир.  Нині цей день відзначають у 180 країнах світу. Це свято гарного настрою, оптимізму та добра, коли дружнє «Привіт!» можна сказати навіть незнайомцеві.


НОВАЦІЇ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ – 2018

Шановні абітурієнти! Надзвичайно швидко сплине час і Ви будете стояти перед найдоленоснішим вибором у своєму житті: вибором майбутньої професії та навчального закладу в якому забажаєте її здобувати. Нині, важко зорієнтуватися у великій кількості освітніх програм, новацій вступної кампанії (пріоритет, широкий конкурс, формування електронної заяви, ваговий коефіцієнт) тощо. Тому, нині ми намагатимемося ознайомити Вас з ключовими […]


Виховний захід з нагоди відзначення 323-ої річниці від дня народження Вольтера

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення 323-ої річниці від дня народження Вольтера кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Анікіною Інессою Валеріївною було проведено виховний захід на тему «ВОЛЬТЕР  –  видатний  поет,  філософ-просвітник, прозаїк,  історик, публіцист Франції ХVІІІ ст.».


uk Українська
X