Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

То співець-предтеча, наш Кобзар Шевченко, Знають його люди і широкий світ

На базі факультету української філології 1 листопада 2017 року відбувся І етап VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Робота в МАН – запорука успішного навчання в університеті

24 – 25 жовтня 2017 року в м. Києві проходила Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», під час якої працівники навчальних закладів – учасників виставки – репрезентували інноваційні форми роботи, проводили майстер-класи, круглі столи. Наш університет запропонував до обговорення проблему формування національної наукової еліти: «Від учасника Малої академії наук до науковця високого рангу».

Прем’єра першокурсників – 2017

1 листопада 2017 року студенти факультету української філології першими відкрили сезон презентацій першокурсників в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Щороку філологи вражають нестандартними презентаціями, дійства перетворюються на тематичні інсценізації.