Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

СВІТЛО Й СУМ ПЕРЕПЛЕЛИСЬ

Нещодавно в Уманській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбулась зустріч шестикласників ЗОШ №14 міста Умані з сучасною українською письменницею, доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко.

Екскурсія до музею історії університету

27 листопада 2017 року студенти 12 групи факультету української філології разом із куратором, Ганною Григорівною Березовською, відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З БОЛЕМ У СЕРЦІ (Студенти 13 групи – про річницю Революції Гідності)

На сьогодні в нас, українців, чимало щоденних проблем. І, кажучи чесно, лютневі події 2014 року приходять до пам’яті надто рідко. Ця подія закарбувалася гордістю і запеклася болем у серці батьківщини. Тому і створені сумні, але важливі дні вшанування пам’яті героїв.