uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Семінар-тренінг на базі Цибулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На факультеті української філології вже стало гарною традицією проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» не лише у власних стінах, а й на базі інших навчальних закладів.

Цього разу на запрошення колег відбулося його чергове засідання у Цибулівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  У роботі взяли активну участь випускники Цибулівської та навколишніх шкіл.

Зарудняк Н.І., викладач кафедри української літератури та українознавства, ознайомила з особливостями вступу на факультет української філології у 2018 році. Перелік конкурсних предметів матиме такий вигляд: перший предмет – українська мова і література (фіксований), другий предмет – Історія України (фіксований) і третій предмет – на вибір з двох: іноземна мова або географія (альтернативний). Під час подання заяв абітурієнти зможуть використовувати сертифікати ЗНО як 2018 року, так і 2016, 2017 років з усіх предметів, окрім іноземних мов. Це пов’язано зі зміною формату проведення тестування з іноземних мов у 2018 році.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань з української мови та літератури.

Над завданнями з фонетики, графіки, орфоепії працювала зі школярами Комарова З.І., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання. Усну народну творчість випускники вивчали разом із Зарудняк Н.І.

Викладачі факультету української філології намагалися допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті у школі знання,  поєднуючи компактний виклад теоретичного матеріалу з практичними завданнями.

14.11.2017

uk Українська
X