uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Тиждень студента на факультеті української філології

«Зазвичай святкують День студента, але не у нас», – каже Юлія Жирохова, студдекан факультету. –Куди краще святкувати увесь тиждень, збиратись дружними компаніями, адже поки ми студенти, можемо дозволити собі відзначати таке свято, чому б не зробити це цікаво та пам’ятно ».


Тому протягом усього тижня з 13 по 17 листопада була проведена  низка заходів для студентства, де вони змогли б відпочити, поспілкуватись та трохи побешкетувати. Важкий понеділок 13 листопада вирішили спростити і провели його вечір, переглядаючи кіно за чашечкою чаю та смаколиками. 14 листопада грали у психологічну гру «Мафія» та розважальну «Крокодил», спілкувалися та ділилися цікавими історіями.

 

15 та 16 листопада гуртожитки змагались у конкурсі «Майстершеф» за звання найкращих кулінарів та гостинних господарів. Кожна секція гуртожитку представила десяток страв та культурно-розважальну програму.

Студенти оцінювали:
1. Гостинність ( зустріч гостей, загальна атмосфера вечора –
максимум 10 балів);
2. Креативність оформлення приміщення, тематика вечора (максимум –
10 балів);
3. Кількість страв – не менше 10 (за кожну – 1 бал);
4. Естетичне оформлення страв (максимум 10 балів);
5. Смак страв (за кожну – 1 бал).


Варто відзначити, що обидва гуртожитки старанно підготувалися до конкурсу та вражати кулінарними здібностями, креативним оформленням та подачею страв, цікавим розажально-інтелектуальним сценарієм. Як результат – перемогла дружба, конкуренти оцінили одне одного однаковою кількістю балів (по 47). Керівництво факультету підтримало студентські починання та нагородило секцію корисними подарунками. 17 листопада студенти І курсу взяли участь у святковому загальноуніверситетському концерті до Дня студента, де проявили себе яскраво і харизматично.
День студента минув, але приємні спогади та враження залишились!

18.11.2017

uk Українська
X