uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Звітна студентська науково-практична конференція

Традиційно на факультеті української філології щоосені проводиться звітна студентська науково-практична конференція за результатами діалектологічної практики, у роботі якої беруть участь студенти третього курсу. Цього року конференція відбулася 23 листопада 2017 року, на якій студенти-третьокурсники у своїх доповідях продемонстрували результати діалектологічної практики.

фуф удпу

З привітанням до учасників звернулася доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Зелінська Оксана Юріївна, спрямувала учасників на продуктивну працю та акцентувала увагу присутніх на необхідності збереження рідного слова.

фуф удпу

Керівник практики – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Березовська Ганна Григорівна – розповіла про особливості проходження діалектологічної практики у 2017 році.

фуф удпу

Доповіді студентів на різноманітні  теми були змістовними і викликали велике зацікавлення серед слухачів. Герасименко Наталія та Огородник Анна ознайомили присутніх із особливостями говірки села Синиця Христинівського району Черкаської області. Куян Дар’я представила родинно-обрядову, Король Марина – весільну лексику говірки. Макуха Валерія, Басаман Яна та Андрущенко Галина ознайомили із лексикою на позначення страв та напоїв у говірках Східного Поділля. Ягуфарова Аліна та Гуртова Юлія презентували фразеологію говірок.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДУПУ

Керівник Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру, кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Тищенко Тетяна Миколаївна доповіла про стан і перспективи дослідження східноподільських говірок.

ФУФ УДПУ

Участь у конференції стимулюватиме студентів до наукової діяльності.

 

28.11.2017

uk Українська
X