Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Філологічний карнавал

Філологічний карнавал Святковий новорічнй настрій, передбачення на 2018 рік, душевні пісні, дружня атмосфера, креативні відео та веселі конкурси, привітання були на філологічному карнавалі.  


Семінар-тренінг

На факультеті української філології доброю традицією стало проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 70 учнів 11-х класів та вчителі шкіл м. Умані та Уманського району. Заняття відбувалися об 11.00 та о 14.30.


Ой, хто, хто Миколая любить…

У день великого свята, яке шанують як дорослі, так і діти, до студентів 31 і 32 груп факультету української філології (куратор – доцент кафедри української мови та методики її навчання Зоя Іванівна Комарова) завітав св. Миколай.


Захід «Зустріч Святого Миколая у Польщі»

14 грудня 2017 року в Польському культурно-освітньому центрі викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лукіна Лія Русланівна провела захід на тему «Зустріч Святого Миколая у Польщі», який був спрямований на роз’яснення духовної цінності свята, на відродження національних традицій польської і української культур, виховання потреби в культурному та духовному зростанні.


РЕДАГУВАННЯ ТЕКСТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ

Упродовж століть сенс редакторської професії полягав у вдосконаленні тексту, намаганні зробити його доступнішим, зрозумілішим, лаконічнішим, достовірнішим для сприйняття читачем. І не має значення, за допомогою яких засобів редактор досягав таких цілей.


Регіональний конкурс з українознавства

7 грудня 2017 року на факультеті української філології відбувався одночасно і науковий захід, і свято української душі – Регіональний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів сучасних загальноосвітніх навчальних закладів, який організувала кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання.


uk Українська
X