uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

 

Новини факультету

Філологічний карнавал

Філологічний карнавал Святковий новорічнй настрій, передбачення на 2018 рік, душевні пісні, дружня атмосфера, креативні відео та веселі конкурси, привітання були на філологічному карнавалі.  


Семінар-тренінг

На факультеті української філології доброю традицією стало проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 70 учнів 11-х класів та вчителі шкіл м. Умані та Уманського району. Заняття відбувалися об 11.00 та о 14.30.


Ой, хто, хто Миколая любить…

У день великого свята, яке шанують як дорослі, так і діти, до студентів 31 і 32 груп факультету української філології (куратор – доцент кафедри української мови та методики її навчання Зоя Іванівна Комарова) завітав св. Миколай.


Захід «Зустріч Святого Миколая у Польщі»

14 грудня 2017 року в Польському культурно-освітньому центрі викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лукіна Лія Русланівна провела захід на тему «Зустріч Святого Миколая у Польщі», який був спрямований на роз’яснення духовної цінності свята, на відродження національних традицій польської і української культур, виховання потреби в культурному та духовному зростанні.


РЕДАГУВАННЯ ТЕКСТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ

Упродовж століть сенс редакторської професії полягав у вдосконаленні тексту, намаганні зробити його доступнішим, зрозумілішим, лаконічнішим, достовірнішим для сприйняття читачем. І не має значення, за допомогою яких засобів редактор досягав таких цілей.


Регіональний конкурс з українознавства

7 грудня 2017 року на факультеті української філології відбувався одночасно і науковий захід, і свято української душі – Регіональний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів сучасних загальноосвітніх навчальних закладів, який організувала кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання.


uk Українська
X