uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Чергове засідання студентської наукової проблемної групи

11 грудня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела чергове засідання студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть».

У засіданні взяли участь студенти 32 групи факультету української філології та 16 і 17 груп факультету іноземних мов.

Творчий колектив студентської наукової групи нараховує 6 осіб. Мета його діяльності: формування у студентів системних навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати досягнення у практичній діяльності.

У ході аналізу студентського наукового дослідження Куян Дар’ї «Фантастичні образи у творчості Е. Т. А. Гофмана (на матеріалі творів «Золотий горнець» та «Малюк Цахес») обговорено питання особливостей пошуку й використання літературних джерел у науковій праці. Харенко Софія представила доповідь «Символіка колоративів у творчості Фредеріка Стендаля».

Результати обох досліджень представлено у секції «Літературознавство» на науковій студентській Інтернет-конференції «Сучасні проблеми лінгвістики, літературознавства та методики викладання мови і літератури», що відбудеться 14 грудня 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

У ході обговорення доповідей виникла дискусія, в якій активну участь узяли всі присутні на засіданні.

 

Проаналізовано стан виконання інших дослідницьких робіт студентів. Також членам групи було запропоновано виконати тестові завдання з актуальних проблем сучасної науки та особливостей уживання термінологічної літературознавчої лексики в наукових дослідженнях.

11.12.2017

uk Українська
X