uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

«Головне – аби діти були щасливими»

В Одесі, на березі моря існує країна дитинства – Державне підприємство Український дитячий центр « Молода гвардія». Я маю щастя  працювати тут  педагогом-організатором, зрозуміліше кажучи – вожатою.

Але ми не лише наглядаємо за дітьми та відводимо «куди потрібно», а й проводимо виховні заходи, займаємося їх ігровою діяльністю, їхнім дозвіллям, турбуємося про фізичний та емоційний стан кожної дитини.  Бувають діти, які, прибувши до табору плачуть у перші дні, бо не звикли далеко виїжджати та сумують за домом. Та в кінці зміни при від’їзді плачуть майже всі. Плачуть дівчата й хлопці, маленькі та дорослі і навіть вожаті. Адже в Молодій гвардії діти знаходять частинку себе, розкриваються по-новому, знаходять у собі нові таланти , а головне – отримують друзів, багато друзів.

Я  працюю в таборі вже сьому зміну і з гордістю можу сказати, що пам’ять про мене і любов живе в серцях дітей з усіх куточків України, у мене ж душа і серце повні приємних моментів, спогадів про всіх дітей, з якими мені пощастило працювати. Адже в кожній дитині живе сонце, потрібно його лише віднайти.

Педагог-організатор табору «Зоряний» Інна Гусак

20.12.2017

uk Українська
X