uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Що таке щастя?

Героїнею рубрики «Щастя» видання  «Народ UA» стала студентка-магістрантка, студентський декан факультету української філології  Юлія Жирохова. Це досить цікава рубрика, інтерв’ю для якої давали як звичайні люди, так і відомі поети і діячі культури. Що ж написала наша студентка?

http://narodua.com/schastja/julija-zhyrochova-schastjam-mozhe-buty-tsile-zhyttja.html

ФУФ УДПУ

Юлія Жирохова, 21 рік,  м. Умань, студентка УДПУ, вчитель, філолог.  Захоплююся літературою та живописом.

ФУФ УДПУ Що таке щастя?

Останнім часом багато хто ставив мені це питаня і я сама не раз замислювалась над ним.

Щастя – це всього лиш 5 букв, у яких закладено  великий зміст.

Варто сказати одне: ми щасливі і не помічаємо цього.  Коли маєш щось, то не звертаєш уваги, а коли втрачаєш, починаєш цінувати. Для мене щастя – це рідні та близькі люди поруч, з яким  все гаразд, щастя – це прокидатися щоранку і  розуміти, що з тобою все добре; щастя – готувати смаколики для рідних, писати нову картину, поспати довше, ніж завжди, отримати комплімент він перехожого, займатись улюбленою справою, мати можливість подорожувати і пізнавати щось нове; щастя – це те, що маєш зараз. Щастя – це один момент, щастям може бути ціле життя, і це вирішувати нам.

Щастя поруч, просто це залежить від того, як ми сприймаємо світ. Дехто казав, що на мені рожеві окуляри і я занадто життєрадісна і сприймаю не так цей світ, що мислю занадто позитивно. «А як інакше? – казала я, – навкруги багато поганого, але треба навчитися навіть з поганого виокремлювати хороше і брати уроки для майбутнього, треба любити, що робиш і робити, що любиш».

Щастя – це любити.

Щастя – це життя.

Щастя – це любити життя.

ФУФ УДПУ

11.12.2017

uk Українська
X