uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Семінар-тренінг

На факультеті української філології доброю традицією стало проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 70 учнів 11-х класів та вчителі шкіл м. Умані та Уманського району. Заняття відбувалися об 11.00 та о 14.30.

Січкар С.А., канд. філол. наук, доцент кафедри практичного мовознавства ознайомила з особливостями проведення ДПА у формі ЗНО у 2018 році.

Експрес-курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури, який підготували викладачі факультету української філології, покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити і закріпити набуті у школі знання, та вдало поєднує компактний виклад теоретичного матеріалу зі значним обсягом практичних завдань і складається з 6 кластерів у формі корисних порад.

 

ІІІ кластер з української мови «Лексикологія. Фразеологія. Морфеміка. Словотвір» представили канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Молодичук О.А., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Гонца І.С., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Березовська Г.Г.

ІІІ кластер з української літератури «Літературний процес 70-80-х років ХІХ століття» презентували: канд. пед. наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Циганок О.О. та канд. філол. наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Г.В.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови і літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

26.12.2017

uk Українська
X