uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Урок християнської етики для філологів

«Хто рухається вперед у знанні,

але відстає у моральності,

той більше йде назад, аніж уперед»

Аристотель

ФУФ УДПУ

Напередодні вшанування пам’яті св. Миколая для студентів 31 і 32 груп факультету української філології (куратор – доцент кафедри української мови та методики її навчання Зоя Іванівна Комарова) організовано урок християнської етики, який провів настоятель Свято-Успенського храму
м. Умані Вадим Петрович Паєвський.

У своїй розповіді Вадим Петрович торкнувся питання культури відзначення українцями свят новорічно-різдвяного періоду, акцентуючи увагу студентів на тому, що в кожному християнському святі закладений глибокий зміст, присвята певній події з історії людства чи життя Ісуса Христа.

Вроджений оратор, Вадим Петрович спонукав слухачів до роздумів: чи знають вони етимологію слова «свято», чи правильно організовують власне святкування, чи присвячують свій вільний час молитві, спілкуванню з рідними чи з людьми, які потребують допомоги, і врешті-решт, чи люблять вони самі себе.

Цікава розповідь, невимушена атмосфера спілкування сприяли відвертій розмові, різноплановим запитанням до гостя та усвідомленню необхідності і надалі продовжувати розпочаті уроки християнської етики.

Після завершення заходу студенти розкрили скриньку «Плани на 2017 рік», яку наповнили листівками зі своїми заповітними бажаннями ще в кінці 2016 року.

Радісні усмішки на обличчях свідчили про те, що все задумане збулося.

18.12.2017

uk Українська
X