uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Виїзне засідання студентської проблемної групи

 

ФУФ УДПУ

У рамках робочого відрядження до Республіки Польща кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Черевченком Олександром Миколайовичем було проведено виїзне засідання студентської наукової проблемної групи «Літературно-художній текст як естетичний феномен».

ФУФ УДПУ

У його роботі взяли участь студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини: В. Баліцька, К. Осіпчук, А. Котовщук, О. Шпетна, Ю. Кавун, що навчаються за міжнародною освітньою програмою подвійного диплома, яка реалізується між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з Інститутом Європейської культури Познанського Університету імені Адама Міцкевича у місті Гнєзно.

ФУФ УДПУ

На засіданні було розглянуто питання розвитку польської літератури ІІ половини ХІХ століття, особливості творчого доробку Генріка Сенкевича та його історичний роман «Камо грядеши?» ( «Quo vadis»).

ФУФ УДПУ

Студенти ознайомилися з творчим доробком видатного класика польської літератури, почесного академіка Петербурзької Академії наук – Генріка Сенкевича (1846—1916), який був блискучим історичним романістом. Одним із найкращих творів, який приніс автору світову славу, став роман «Quo vadis» («Камо грядеши?»). Саме за цей роман його було удостоєно високого звання – Лауреата Нобелівської премії в галузі літератури (1905 р.).

ФУФ УДПУ

06.12.2017

uk Українська
X