Абітурієнту 2018

Факультет української філології на запрошує на навчання на такі спеціальності та освітні програми денної та заочної форми:

014.01 Середня освіта (Українська мова і література) (спеціалізація за вибором: журналістика, українознавство, англійська мова, німецька мова, польська мова, російська мова, історія, інформатика, спеціальна освіта (логопедія), психологія, соціальна робота, редагування освітніх видань, комунікативний менеджмент).

Ви постали перед вибором майбутньої долі. Ви обираєте професію, а відтак і спеціальність у вищій школі, щоб учитися далі й стати висококласним спеціалістом. Пропонуємо Вам набути професійних умінь і навичок у галузі комунікативного менеджменту.

Комунікативний менеджмент – це вивчення, проектування, формування та розвиток комунікаційних систем (організація, проект, бренд, особистість (політик, актор, керівник фірми та ін.)), мистецтво управління змінами за допомогою комунікаційних моделей, інструментів, технологій та методологій.

Фахівець у галузі комунікативного менеджменту має унікальні й затребувані в умовах сьогодення знання в уміння, а саме:

• організація діяльності служб та агенцій (зв’язків із громадськістю, рекламних агенцій тощо);
  • спеціалізовані PR-технології (політичні, консалтингові, журналістські);
  • публічні зв’язки з державними структурами;
  • прес-стратегія та форми її реалізації в соціально-інформаційному середовищі;
  • концепція іміджмейкінгу;
  • маркетингові комунікації;
  • аналітична підтримка PR-діяльності.

Отже, Ваш пріоритет №1 – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет української філології.

014.01. Середня освіта (Українська мова і література) (спеціалізація: комунікативний менеджмент), освітня програма «Українська мова та література. Світова література. Комунікативний менеджмент» з кваліфікацією вчителя / викладача української мови, української та світової літератури. Комунікативний менеджер.

Вступні випробування:

• українська мова та література (сертифікат);
  • історія України (сертифікат);
  • географія або іноземна мова (сертифікат).

Довідки за телефонами: 067-684-94-09, 095-934-40-01, 063-644-42-33.