Абітурієнту 2018

Факультет української філології на запрошує на навчання на такі спеціальності та освітні програми денної та заочної форми:

014.01 Середня освіта (Українська мова і література) (спеціалізація за вибором: журналістика, українознавство, англійська мова, німецька мова, польська мова, російська мова, історія, інформатика, спеціальна освіта (логопедія), психологія, соціальна робота, редагування освітніх видань, комунікативний менеджмент).

Ви постали перед вибором майбутньої долі. Ви обираєте професію, а відтак і спеціальність у вищій школі, щоб учитися далі й стати висококласним спеціалістом. Пропонуємо Вам набути професійних умінь і навичок у галузі журналістики. Переваги професії журналіста:

• можливість самореалізуватися як творча особистість;
  • доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість;
  • впливати на формування суспільної свідомості, громадської думки;
  • спілкуватися з видатними людьми, прожити цікаве життя;
  • першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки, витлумачувати їх для загалу;
  • стати знаменитим, мати гарні заробітки, посідати престижне місце в структурі суспільства;
  • постійно самовдосконалюватися.

Отже, Ваш пріоритет №1 – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет української філології.

014.01. Середня освіта (Українська мова і література) (спеціалізація: журналістика), освітня програма «Українська мова та література. Світова література. Журналістика» з кваліфікацією вчителя / викладача української мови, української та світової літератури. Журналіста.

Вступні випробування: українська мова та література (сертифікат),

історія України (сертифікат),

географія або іноземна мова (сертифікат).

Довідки за телефонами: 067-684-94-09, 095-934-40-01, 063-644-42-33.