uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Діалог наук: філологія і психологія

Програма спеціальності Середня освіта. Українська мова і література (спеціалізація психологія) спрямована на поєднання комунікативних умінь майбутнього фахівця – філолога з навичками психокорекційної та психопрофілактичної діяльності. Таке поєднання зумовлене вимогами часу, необхідністю подолання девальвації моральних засад суспільства, деформації основних функцій сучасної сім’ї та школи.

У ході навчання студенти опановують високий рівень знань з української мови, літератури та психології, розвивають ерудицію та вміння логічно мислити, аналізувати, налагоджувати комунікативні зв’язки з різними людьми і в нестандартних життєвих ситуаціях, що є безцінним досвідом у подальшій професійній діяльності. Студенти вдосконалюють свою особистість в умовах сучасного соціокультурного середовища протягом усього періоду навчання. Професорсько-викладацький склад на високому рівні проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу, що сприяє глибокому засвоєнню фахових знань та насиченому студентському дозвіллю.

Пріоритетним завданням підготовки майбутнього спеціаліста за такою спеціалізацією є формування конкурентоспроможного фахівця ХХІ століття.

Успішне завершення навчання за цією спеціальністю відкриває можливість працевлаштування не лише на педагогічній ниві вчителем-словесником чи шкільним психологом, а й застосування знань у сфері практичної психології великих колективів та у редакційній, журналістській діяльності.

18.01.2018

uk Українська
X