ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

скеровує всі зусилля на підготовку високоосвіченого, конкурентоспроможного спеціаліста, який, окрім української, володіє декількома іноземними мовами (англійською, польською, російською), має ґрунтовні знання з мовознавчих наук, літератури, історії, інформатики та психології.

Підготовка фахівців здійснюється на денній та заочній формах навчання за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями:

• бакалавр,
  • магістр.

Обирай напрям підготовки “Філологія”,

профіль “Українська мова і література

з додатковими спеціалізаціями

англійська мова, журналістика, інформатика, спеціальна освіта (логопедія), історія, польська мова, соціальна робота, комунікативний менеджмент, психологія, редагування освітніх видань, російська моваукраїнознавство!

Ти зможеш реалізувати себе в найрізноманітніших галузях: науковій, видавничій, перекладацькій, мистецькій, педагогічній.

Хочеш бути викладачем університету, інституту, загальноосвітнього навчального закладу, ліцею, гімназії, колегіуму? Бібліотекарем, журналістом, коректором чи провідним фахівцем редакцій газет, журналів, освітніх видань?

Чи, можливо, плануєш працювати в урядових, державних, науково-дослідних та науково-інформаційних установах (секретарем-референтом, службовцем чи методистом у відділах освіти, працівником соціальних служб дітей, сім’ї та молоді, керівником будинків-інтернатів, завідувачем або консультантом психолого-медико-педагогічної консультації?

Тож успішно складене тестування з української мови і літератури, іноземної мови, історії України або географії – твоя перепустка у СВІТ ФІЛОЛОГІЇ!

Не марнуй часу на сумніви!

Факультет української філології  – це твій ПРІОРІТЕТ!