Формування конкурентоспроможного фахівця ХХІ століття.

Програма спеціальності Середня освіта. Українська мова і література спрямована на опанування високого рівня знань з української мови, літератури й теорії цих предметів, на розвиток ерудиції та вміння логічно мислити, аналізувати, будувати й виголошувати промови, налагоджувати комунікативні зв’язки з різними людьми і в нестандартних життєвих ситуаціях, що є безцінним досвідом у подальшій професійній діяльності.

Важливим тут є розвиток творчих здібностей студента, які полягають в умінні писати й говорити не лише грамотно, а й небанально, цікаво, захопливо, уникаючи шаблонів та “штампів”.

Студенти не лише здобувають, а й удосконалюють свої знання та навички і свою особистість в умовах сучасного соціокультурного середовища, відбувається це впродовж усього періоду навчання. Професорсько-викладацький склад на високому рівні проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу, що сприяє глибокому засвоєнню фахових знань та насиченому студентському дозвіллю.

Пріоритетним завданням підготовки майбутнього спеціаліста за такою спеціальністю є формування конкурентоспроможного фахівця ХХІ століття.

Успішне завершення навчання за даною спеціальністю відкриває можливість працевлаштування не лише на педагогічній ниві вчителем-словесником, а й застосування знань в сфері приватного репетиторства чи гувернерства, художньої творчості й письменства, журналістики, редагування, туризму (створення й проведення тематичних туристичних маршрутів та екскурсій), культури (написання сценаріїв, ведення святкових заходів, озвучення радіо- й теленовин, створення шоу-програм тощо), політики, дипломатії, у сфері документації, в написанні супровідних анотацій та передмов, у сфері реклами й піару тощо.

16.01.2018