uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

Семінар з питань національно-патріотичного виховання

28 лютого 2018 року заступник декана з виховної роботи Наталія Мамчур разом зі студентами третього курсу факультету української філології взяли участь у Всеукраїнському семінарі з питань інноваційних форм та методів національно-патріотичного виховання дітей та молоді.


Мовно-літературна гра «Я люблю українську мову!»

Українська мова складна для вивчення, але проста для сприйняття серцем, вона є дзеркалом нашого менталітету, доброти, душевності, щирості та краси. Її потрібно любити, її потрібно знати. Адже слово, як писав Василь Сухомлинський,  «найтонший різець, здатний доторкнутися до найніжнішої рисочки людського характеру. Вміти користуватися ним – велике мистецтво».


Запрошуємо на День відкритих дверей

2 березня 2018 р. в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо всіх охочих познайомитися з навчальним закладом, а також одержати вичерпні відповіді на важливі питання вступної кампанії 2018 року. Чекаємо за адресою: новий корпус університету, вул.Садова, 28,  м. Умань, Черкаська обл. Телефони приймальної комісії: (04744) 4-05-20, 096-03-39-633, 063-14-97-988.


Науково-методичний семінар

2 березня 2018 року     ВІДБУДЕТЬСЯ Науково-методичний семінар «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ»   РОБОТА СЕМІНАРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ: Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного […]


Семінар-тренінг

2 березня 2018 року запрошуємо учнів 11-х класів на семінар-тренінг: «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ» ПРОГРАМА:  Основні новації вступу – 2018.  V кластер з української мови: Синтаксис.  V кластер з української літератури: Літературний процес ХХ століття. ПОРЯДОК РОБОТИ: І. 10.00 – 11.00 – реєстрація […]


Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

17 лютого комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» радо зустрічав переможців ІІІ і водночас учасників ІV етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.


Конкурс поетичного слова #я_люблю_українську_мову

Шановна філологічна громадо! Сьогодні, 21 ЛЮТОГО, ми святкуємо МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. Це відносно молоде свято – за рішенням ЮНЕСКО до календарів світу воно увійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно відзначається, починаючи з 2002 року, коли Президентом України було підписано відповідне розпорядження.


Презентація книги Геннадія Фіміна «Доброволець “Сумрака”»

16 лютого 2018 року з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті української філології відбулася презентація книги  «Доброволець “Сумрака”» за участю автора Фіміна Геннадія Анатолійовича та його друга, правозахисника, адвоката Осмоловського Дениса Юлієвича. Також на заході були присутні гості: голова  Уманської організації «Разом» – Титаренко Інна Миколаївна; боєць […]


uk Українська
X