Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Доброчинні справи філологів

Однією формою доброчинності, яка користується популярністю серед представників факультету української філології, є активна участь у благодійних акціях, спрямованих на збирання коштів для потреб воїнів-учасників антитерористичної операції. Упродовж навчального року на факультеті української філології відбуваються благодійні заходи:

Оголошення

12 лютого о 12:50 в ауд. 407 відбудеться зустріч з видатним  українським письменником, мовознавцем, просвітянином, громадським діячем Олексою Різниченком Факультет української філології, кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання   Вхід вільний

“Русалонька із 7-В…” знов у Запоріжжі

Доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання УДПУ Марину Степанівну Павленко вже вкотре за короткий час запрошено до Запоріжжя. Попри те, що це російськомовне місто, запорізькі школярі проявляли живий інтерес як до її “Русалоньки із 7-В…”, так і до української книжки й українського слова взагалі.