uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

Регіональний конкурс читців поезії
Т.Г. Шевченка

22 березня 2018 року на факультеті української філології відбувся Регіональний конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і студентів закладів вищої освіти України. Цьогорічний конкурс охопив 70 учасників із  Умані, Черкас, з Уманського, Маньківського, Жашківського, Христинівського, Звенигородського, Тальнівського, Чорнобаївського та інших районів Черкаської області.


Шевченкове свято

«Заходьте, братове, Заходьте в світлицю, братове – Ми ще у житті не збиралися Разом ніколи. Ударило в дзвони пророче  Шевченкове слово, Допоки вуста не поснули І душі іще не схололи…»                        (Любов Пшенична) Поєднання факультетів мистецтв та української філології не дасть жодній душі схолонути! Шевченкове слово, пролите гарячими вустами натхненних українолюбів, пристрасні танці, журні та […]


Програма ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

27 березня 2018 року Заїзд, поселення та реєстрація учасників. Культурно-дозвіллєва програма: Екскурсія до музею історії університету. Екскурсія університетом. Екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка». 28 березня 2018 року 8 00    – 9 00 – реєстрація учасників 10 00 – урочисте відкриття II туру Конкурсу (407 ауд., навчальний корпус № 3) 10 30 – підсумкова науково-практична […]


Новруз-Байрам – свято весни у Туркменістані

20 березня 2018 року відбувся захід, присвячений національному святу туркменського народу – святу весни та пробудження природи – Новруз-байраму. Його підготували студенти І курсу факультету української філології під керівництвом кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Поліщук Лесі Борисівни.


БАЛАДИ БУДНІВ

На черговому засіданні університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана опрацьовували тему “Балади буднів” (за назвою збірки Івана Драча), або ж, як альтернативу для особливих скептиків і жартівників, – “Балади блуднів”.  


“Русалонька з 7-В…” в Южному

У навчально-виховному комплексі імені В’ячеслава Чорновола міста Южне Одеської області відбулася творча зустріч із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко. Запрошено її було як авторку “програмної” повісті “Русалонька з 7-В, або Прокляття роду Кулаківських”.


Реєстрація на “ЗНО на магістратуру”!

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, […]


uk Українська
X