uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

 

Новини факультету

БАЛАДИ БУДНІВ

На черговому засіданні університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана опрацьовували тему “Балади буднів” (за назвою збірки Івана Драча), або ж, як альтернативу для особливих скептиків і жартівників, – “Балади блуднів”.  


“Русалонька з 7-В…” в Южному

У навчально-виховному комплексі імені В’ячеслава Чорновола міста Южне Одеської області відбулася творча зустріч із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання Мариною Павленко. Запрошено її було як авторку “програмної” повісті “Русалонька з 7-В, або Прокляття роду Кулаківських”.


Реєстрація на “ЗНО на магістратуру”!

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, […]


Долучилися душею до поетичного слова

Студенти ІІІ курсу факультету української  філології разом із доцентом кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Лопушан Тетяною Володимирівною взяли участь в поетичному святі, приуроченому до Всесвітнього дня поезії. Невелика затишна читальна зала Уманської міської бібліотеки №5 ледь умістила молодих поціновувачів поетичного слова: школярів, студентів уманських коледжів та університетів.


uk Українська
X