Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Підкорення філологічних вершин

Студентка 32 групи факультету української філології Дар’я Куян, яка представляла наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, нагороджена дипломом ІІ ступеня. Випробування для студентів-філологів проводилось у два тури 17–18 квітня 2018 року в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова (м. Київ).

Зустріч студентів факультету української філології з учасником воєнних дій – Артуром Круком

20 квітня 2018 року відбулася зустріч студентів факультету української філології з учасником воєнних дій, інструктором із вогневої підготовки Міжнародного військового Навчального центру Національної гвардії України, старшим сержантом, студентом ІІ курсу заочного відділення факультету іноземних мов Артуром Панасюком  (псевдонім – Крук).