uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Підкорення філологічних вершин

Студентка 32 групи факультету української філології Дар’я Куян, яка представляла наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, нагороджена дипломом ІІ ступеня. Випробування для студентів-філологів проводилось у два тури 17–18 квітня 2018 року в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова (м. Київ).

Переможниця поділилася з читачами сайту своїми враженнями про олімпіаду: «Завдання були цікавими та об’ємними, тому відведені для їх виконання 4 години потрібно було раціонально розподілити і використати.

Хотілося б віддати належне організаторам олімпіади, адже після написання робіт на нас чекала екскурсія літературним Києвом, зустріч з онуком Максима Рильського – Максимом Георгійовичем, від якого ми дізналися багато цікавого про життєвий та творчий шлях його видатного діда.

Хочу подякувати своїм науковим керівникам та викладачам факультету, із якими ми старанно готувалися до олімпіади. Моя перемога є результатом нашої успішної співпраці. Я переконана, що секрет підкорення філологічних вершин – це не просто везіння, а наполеглива щоденна робота».

Адміністрація, викладачі та студенти факультету вітають Дар’ю з перемогою і бажають у майбутньому творчих пошуків та наукових звершень.

23.04.2018

uk Українська
X