Зустріч студентів факультету української філології з учасником воєнних дій – Артуром Круком

20 квітня 2018 року відбулася зустріч студентів факультету української філології з учасником воєнних дій, інструктором із вогневої підготовки Міжнародного військового Навчального центру Національної гвардії України, старшим сержантом, студентом ІІ курсу заочного відділення факультету іноземних мов Артуром Панасюком  (псевдонім – Крук).

Артур Крук поділився своїми спогадами про воєнні дії на Україні і продемонстрував пісні (серед яких і  авторські)  під акомпанемент гітари («За межею», «Світанок», «Крук»).

Після проведення заходу студенти поділилися приємними враженнями від зустрічі. «Нам дуже сподобалася зустріч з учасником воєнних дій, він вклав душу і серце у виконання своїх пісень і доніс справжні емоції до наших сердець», – розповіли студенти факультету української філології.

Ця зустріч і діалог між поколіннями допоможуть залучити молодь до історії і культури свого народу, ще більше зміцнить у молодих людей почуття громадянськості і патріотизму, гордості за належність  своєї нації і любові до Батьківщини.

Пам’ятним фіналом теплої зустрічі стала загальна фотографія її учасників.