Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА ОЧИМА ФІЛОЛОГІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

Жінкам – квіти, дітям-морозиво, філологам – фольклор! Ще, здавалося б, рік тому – випускники шкіл, розгублені абітурієнти, ми хаотично шукали, куди б ото подати документи і ким би його бути все життя?! А сьогодні – першокурсники-фіналісти, з неприхованою гордістю, шаленою радістю й певним острахом вирушаємо знайомитися з селом Угловата.


Засідання секції факультету української філології «Підготовка фахівця-філолога в умовах євроінтеграції»

22 травня 2018 року в рамках міжнародної конференції «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє» в читальному залі №1 УДПУ імені Павла Тичини відбулося засідання секції факультету української філології «Підготовка фахівця-філолога в умовах євроінтеграції», присвячене соціальному значенню та актуальності якісної професійної підготовки  і становлення майбутнього вчителя-філолога нового покоління. Модератором заходу виступила завідувач кафедри слов’янських мов та […]


Шановна філологічна родино! Вітаємо з Днем філолога!

Значення Слова неможливо переоцінити. Біблія нам говорить: “Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього” (Євангеліє від Іоанна 1:1-4). Мистецтво володіння Словом завжди вивищувало людину, давало змогу впливати на інших, керувати народами. Історія та […]


Творчий звіт майстер-класу «Театр Слова»

18 травня відбулася літературно-музична композиція, присвячена творчості видатних українських митців. Захід підготували учасники майстер-класу «Театр Слова», що діє при факультеті української філології впродовж багатьох років.


Захист курсових робіт зі спеціалізацій «Польська мова» та «Російська мова»

У рамках відзначення Днів науки, що проходять в межах Всеукраїнського фестивалю науки 17 – 18 травня 2018 року відбувся захист курсових робіт зі спеціалізацій «Польська мова» та «Російська мова» магістрантами  І м курсу 152-м–153-м груп. Захист приймали завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Любов Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент Анікіна […]


Фольклорна експедиція у Всесвітній день вишиванки

У свято вишиваної сорочки, одного з головних національних маркерів українців у світі, студенти-філологи згідно з навчальною програмою під керівництвом доцентів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Гончарук Валентиною Анатоліївною, Мамчур Наталією Сергіївною проходили фольклорну практику в селі Угловатка Христинівського району Черкаської області.


Зустріч із Софією Кримовською

Цьогорічний травень для українських філологів видався насиченим подіями, зокрема – поетичними. Так, серед іншого, в рамках діяльності Науково-методичного центру художньо-педагогічної творчості імені Степана Павленка і за сприяння деканату факультету української філології було проведено зустріч з талановитою поетесою, випускницею факультету Софією Кримовською.


«Міс Філологиня – 2018»

У травні на факультеті української філології відбувся конкурс краси, розуму і грації «Міс Філологиня-2018». Захід проходив під гаслом «Краса допоможе, Україна переможе», і мав на меті благодійну основу.


Психологічні тренінги для студнтів

Коли ви відвідували востаннє практичного психолога? Навіть не пам’ятаєте, адже це було дуже давно? А от 24 група може похизуватися вдалим походом до психолога. Причиною походу стала незгуртованість студентів нашої групи. Катерина Іванівна, практичний психолог, та її чудові психологічні тренінги, змогли бодай трішки, але згуртувати нас у маленький колектив.


uk Українська
X