ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА ОЧИМА ФІЛОЛОГІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

Жінкам – квіти, дітям-морозиво, філологам – фольклор!

Ще, здавалося б, рік тому – випускники шкіл, розгублені абітурієнти, ми хаотично шукали, куди б ото подати документи і ким би його бути все життя?! А сьогодні – першокурсники-фіналісти, з неприхованою гордістю, шаленою радістю й певним острахом вирушаємо знайомитися з селом Угловата.

(більше…)

Read More

Засідання секції факультету української філології «Підготовка фахівця-філолога в умовах євроінтеграції»

22 травня 2018 року в рамках міжнародної конференції «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє» в читальному залі №1 УДПУ імені Павла Тичини відбулося засідання секції факультету української філології «Підготовка фахівця-філолога в умовах євроінтеграції», присвячене соціальному значенню та актуальності якісної професійної підготовки  і становлення майбутнього вчителя-філолога нового покоління.

Модератором заходу виступила завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Любов Юріївна.

З вітальним словом до учасників секційного засідання  звернулася  радник посла Республіки Польща пані Емілія Ясюк.

(більше…)

Read More

Шановна філологічна родино! Вітаємо з Днем філолога!

Значення Слова неможливо переоцінити. Біблія нам говорить: “Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього” (Євангеліє від Іоанна 1:1-4). Мистецтво володіння Словом завжди вивищувало людину, давало змогу впливати на інших, керувати народами. Історія та культура кожної нації, родини, людини зберігається у Слові, передається і твориться в ньому. Слово є найстрашнішою зброєю і водночас найбільшою надією, порятунком і розрадою. Тому той, хто опанував Слово, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше ніж фах: можливість дорівнятися до Творця у акті здійснення Слова… Таких людей здавна називали «любословами», а сьогодні – філологами.

(більше…)

Read More

Цілих три перемоги в літературному конкурсі!

Учасниці університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана Віка Капуловська, Настя Кириленко й Наталя Кучеренко стали переможцями обласного літературного конкурсу «Роду криниця віща»!

(більше…)

Read More

Творчий звіт майстер-класу «Театр Слова»

18 травня відбулася літературно-музична композиція, присвячена творчості видатних українських митців. Захід підготували учасники майстер-класу «Театр Слова», що діє при факультеті української філології впродовж багатьох років.

(більше…)

Read More