Психологічні тренінги для студнтів

Коли ви відвідували востаннє практичного психолога? Навіть не пам’ятаєте, адже це було дуже давно? А от 24 група може похизуватися вдалим походом до психолога. Причиною походу стала незгуртованість студентів нашої групи. Катерина Іванівна, практичний психолог, та її чудові психологічні тренінги, змогли бодай трішки, але згуртувати нас у маленький колектив.

Дуже цікавими були прийоми, які ми використовували: складання слів на аркушах; малювання психологічного дерева, яке описує психологічний портрет кожного студента; гра із зав’язаними руками, будування закритими очима геометричних фігур тощо.

Дуже вдячні Катерині Іванівні за високий професіоналізм, небайдужість та креатив. Радимо усім, хто має проблеми з дружністю колективу, звернутися на прийом до Катерини Іванівни! Результати вражають.

18.05.2018