uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Тарас Шевченко – погляд з XXI століття

25 квітня студентам Уманського державного педагогічного університету пощастило відвідати виставку творчих робіт, присвячену Тарасові Григоровичу Шевченку. Були представлені роботи, виконані у різних техніках: вишивка хрестиком, випалювання на дереві та картини. Захоплюючими були розповіді про історію створення та процес виготовлення цих шедеврів. Приємно здивувало те, що виставка організована за рахунок робіт таких же студентів, як і ми, та їх керівників.   

Картини, вишиті хрестиком, викликали захоплення: наскільки це дрібна та кропітка праця. У створенні великої картини могло брати участь декілька осіб.  Особливий інтерес у студентів УДПУ викликали роботи, виконані в техніці випалювання. У нас виникло дуже багато питань, на які нам дали розгорнуті відповіді. Ми дізналися, якими інструментами працюють майстри, скільки часу їм потрібно,  щоб виконати картини, різні за розміром та складністю, на яких породах дерев працюють та що від цього змінюється. Також нам розповіли про різноманітні сучасні програми, за допомогою яких створюють трафарети для робіт у техніці випалювання, розкрили всі секрети створення красивих робіт.

У багатьох із нас усередині загорівся «вогник-бажання» відвідати майстер-клас та спробувати свої сили саме у техніці випалювання.  Студенти залишили виставкову залу з позитивними емоціями. Дякую організаторам за можливість ще на крок наблизитися до прекрасного.

04.05.2018

uk Українська
X