Виховний захід з нагоди 100-річчя товариства Червоного Хреста в Україні

Нещодавно на факультеті української філології відбулася зустріч студентів-першокурсників з керівником Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентиною Андріївною Чорною. Гостя розповіла про діяльність Червоного Хреста в місті та районі.

Студенти переглянули презентацію про основні напрямки роботи Товариства. Валентина Андріївна закцентувала увагу на основних хворобах сучасного суспільства. Розповіла про ситуацію з захворюванням на туберкульоз, СНІД, венеричних захворюваннях тощо. Конкретно вказувала на види та симптоми цих недуг. У ході бесіди Валентина Андріївна давала відповіді на запитання студентів.

На завершення зустрічі Валентина Андріївна відзначила колектив факультету української філології, який вже не один рік співпрацює з Товариством Червоного Хреста. За вагомий особистий внесок в утвердження ідеалів милосердя, гуманізму і доброчинності та з нагоди 100-річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України грамотою нагороджено декана факультету, професора Коваль Валентину Олександрівну. Натомість студенти-філологи з нагоди 100-річного ювілею Товариства презентували Валентині Андріївні символічну ляльку-мотанку.