Українознавство в системі національно-патріотичного виховання сучасної молоді

З робочим візитом у складі делегації від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Мамчур Наталія  Сергіївна брала участь у II-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ліга педагогів», що проходив в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», який розташований на чорноморському узбережжі Одеси.


(більше…)

Read More

Як гуманські на калавурні побували

«Влітку 2018 року від Різдва Хрестового, отримавши благословення  від свого духовного наставника та зібравши свої нехитрі пожитки, вирушили троє гуманських шляхом нелегким у подорож до Черкас  — граду чудового. Забажали вони на Калавурні побувати, у людей творчих уму-розуму повчитися, та й себе показати. Багато пригод та перешкод чекало їх попереду. Але ж світ не без добрих постатей, які завжди на допомогу прийдуть. І нашим героям пощастило сповна відчути їх підтримку.


(більше…)

Read More

Програма подвійного диплома

Студенти ІІ, ІІІ, IV курсів та магістранти факультету української філології, які навчаються за спеціалізацією «Польська мова», мають можливість одночасно здобувати освіту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (Україна) і в Університеті  гуманітарних та природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохово, Республіка Польща).

Упродовж 2017–2018 навчального року 9 осіб скористалися такою пропозицією: ІІ курс (Кушнір Катерина, Стародубовська Наталія, Бондаренко Олександр); ІІІ курс (Сабадин Богдана, Медведєва Анастасія, Кащук Тетяна); IV курс (Денисюк Олександра);  І курс магістратури (Цибульська Наталія; Брюхович Олеся).

Студенти факультету української філології отримали Сертифікати про навчання в Університеті гуманітарних та природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохово, Республіка Польща). (більше…)
Read More