uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

2 ЛИПНЯ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ

Шановні абітурієнти! Сьогодні, 2 липня, розпочалася реєстрація електронних кабінетів, через які Ви зможете подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти України.

Системою подання заяв в електронній формі повною мірою зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений із використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років, і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Для реєстрації особистих електронних кабінетів вступникам необхідно вказати адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО і дані атестата про повну загальну середню освіту.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом абітурієнтам варто ознайомитися з Інструкцією щодо подання заяв в електронній формі (завантажити), яка містить покрокові рекомендації роботи.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Із 12 липня абітурієнти отримають можливість подавати заяви до закладів вищої освіти.

У разі виникнення труднощів із реєстрацією електронних кабінетів інформаційно-консультаційний центр УДПУ запрошує вступників для надання необхідної допомоги. Центр знаходиться за адресою: вул. Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 096-03-39-633; 063-14-97-988.

02.07.2018

uk Українська
X