uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Педагогічна практика студентів-філологів у дитячому таборі «Eurocamp – Межигір’я»

Навчальний процес на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нерозривно пов’язаний із практичним компонентом.

У ході педагогічної практики відбувається реалізація теоретичних знань, що отримали студенти на заняттях, та безпосереднє поєднання їх із практичною діяльністю. Це перша можливість спробувати себе як педагога, закріпити і поглибити теоретичні знання, отримати вміння і навички, необхідні для майбутньої самостійної роботи.

Цей навчальний рік надав можливість нашим студентам-філологам  набути професійних практичних навичок у дитячому таборі «Eurocamp-Межигір’я», що в Київській області.

Фото 1. Канікули – найчудовіший час для оздоровчого відпочинку. І зміна.

Студентка ІV курсу 2 групи Охріменко Тетяна спробувала себе у ролі організатора дитячого відпочинку,  проявила  себе як творча особистість, яка досконало володіє педагогічними методами та прийомами, мала можливість проводити з дітьми різноманітні ігри-заняття: з розвитку мовлення, фізкультури, образотворчої діяльності, сенсорного розвитку. Окрім того, у таборі є можливість підвищити власний та дитячий рівень знань з іноземних мов, обміну українськими і європейськими традиціями.

Фото 2. Студентка ІV курсу 2 групи факультету української філології Охріменко Тетяна у ролі вожатої.

У таборі мають можливість відпочивати діти різних соціальних рівнів, однак перевага надається тим, у кого батьки є учасниками АТО. Для дітей пільгових категорій відпочинок безкоштовний.

Розвивальна програма закладу включає в себе майстер-класи, творчі гуртки, інтелектуальні ігри та конкурси, спортивні й туристичні змагання, квести, музичні, танцювальні, психологічні заняття.

Сучасний дитячий відпочинок спрямований на різносторонній розвиток дитини. Впевнені, що стажування у таборах такого рівня допоможе нашим студентам не лише підвищити свій фаховий потенціал, а в майбутньому якнайкраще працевлаштуватися на престижну роботу за спеціальністю.

Фото 3. Організація активно спрямованих заходів для відпочинку дітей на свіжому повітрі..

 

10.07.2018

uk Українська
X