Програми подвійного диплома в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

Входження України до європейського культурного простору відкриває перед українськими студентами широкі перспективи: можливість навчатися в навчальних закладах Європи, отримати диплом європейського зразка та неоціненний досвід. На жаль, для громадян України більшість ВНЗ Європи пропонують лише платне навчання, або, якщо навчання безкоштовне, як у Німеччині, то досить високі вимоги до матеріального стану абітурієнта (Наприклад, у тій же Німеччині існує вимога мати на рахунку 9000$ для реалізації права безкоштовно навчатися в країні).

Але для абітурієнтів, які прагнуть отримати освіту в Європі, існують дуже гарні, абсолютно реальні пропозиції. Ці пропозиції пов’язані з угодами про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та навчальними закладами Європи.

Таких угод та програм мобільності в нашому університеті існує кілька:

• програма академічної мобільності MEVLANA, реалізовується на основі співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Університетом Аланья Аладін Кейкубат (2018-2019 н.р.),
  • проект  академічної мобільності Erasmus+, KА-1 (Республіка Польща), реалізований на основі співпраці нашого університету з Державною вищою школою    професійної  освіти імені Я.А. Коменського у м. Лєшно та Державною вищою школою професійної освіти ім. Іпполіта Цегельського у м. Гнєзно,
  • проект Mobile+3 в рамках програми Erasmus+, КА-1, створений на основі співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з партнерським закладом освіти Університету Портe (Португалія). Учасники програми забезпечуються стипендією.

Для кожного абітурієнта важливо розуміти, що вступаючи до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, він обирає університет європейського рівня. І цей факт відкриває перед своїми студентами величезні перспективи.

26.07.2018