До нових поетичних стартів – готові!

Університетське літературне об’єднання імені Миколи Бажана, створене з ініціативи професора Наталі Петрівни Сивачук, функціонує при кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання з 1996 року. Звісно, за такий тривалий час має воно вже й своїх лауреатів літературних премій (зокрема – регіональної імені Федора Мицика), і переможців численних конкурсів, і навіть члена Національної спілки письменників України (наша випускниця Юлія Гончар). Опубліковано сотні творів учасників у збірниках, альманахах, газетах (у тім числі й факультетській “Боговиці”) та журналах. Видано кілька випусків антологій творчості самого літоб’єднання, названих за адресою корпусу університету, в якому відбуваються засідання, – “Садова, 28” (зараз, до речі, готується наступний випуск).