Урочиста посвята філологів у першокурсники

31 серпня у стінах Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини відбулась урочиста посвята у студенти. Першокурсників, батьків, почесних гостей вітав увесь професорсько-викладацький колектив та ректорат університету, на чолі з ректором – професором, доктором педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України Олександром Безлюдним. Він запевнив студентів, що саме в нашому університеті вони отримають якісну освіту, яскраве і цікаве студентське життя, найкращі умови навчання і проживання. Також висловив щиру подяку, що обрали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – центр духовності, науки та культури в регіоні.

Цього дня напутні слова у студентське життя почули майбутні знавці мов і літератур світу  – першокурсники факультету української  філології. Перед ними від сьогодні відчиняються двері у світ знань, філологічних постатей, мовознавчих правил та літературних канонів.

Попереду у студентів – наполеглива праця, перемоги та подолання перешкод. Тож бажаємо всім їм досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, реалізувати у стінах нашого університету свої таланти.

31.08.2018