Дистанційне навчання – крок у майбутнє

24–25 вересня 2018 року на факультеті української філології відбулося навчання для студентів І курсу з питань упровадження системи електронного навчання на базі Moodle.

Дистанційне навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини – це віртуальний науково-навчальний простір, який забезпечує інтерактивну взаємодію викладачів і студентів на різних етапах навчання та організацію самостiйної роботи з матерiалами iнформацiйної мережi.

Заступник декана з питань упровадження ІКТ на факультеті української філології – канд. філол. наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Г. В. вказала першокурсникам на переваги дистанційної освіти: гнучкість, актуальність, зручність, модульність, ефективність та інтерактивність.

Використання студентами комп’ютерних технологій у ході вивчення дисциплін, передбачених навчальним планом, значно впливає на стан засвоєння матеріалу та підвищує навчальний ефект.

25.09.2018