uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Філологи у планетарії

Ви колись прагнули відвідати місце, у якому фантастика стає реальністю будь-коли та за будь-якої погоди? Саме таке місце 13 вересня відвідала наша 22 група.

Знаєте, це було схоже на своєрідний фільм, акторами якого були зірки, планети, галактики, Сонце. Побачити картину зоряного неба – це щось приголомшливе. Дуже цікаво було спостерігати, як спеціальні проектори створювали ефекти сходу та заходу Сонця. Ще цікавіше було бачити зірки як північної, так і південної частини зоряного неба. За невеликий проміжок часу нам встигли показати багато сузір’їв, крім того, ми навіть навчилися розрізняти деякі з них. Чесно кажучи, наша група і не сподівалася, що у планетарії нас зможуть чимось здивувати.

Ми переконалися в тому, що планетарій – справді культурно-масовий центр, який збирає у своїх стінах людей творчих і допитливих, освічених та інтелігентних. Студенти нашого факультету відповідають таким вимогам, тому радимо: не сидіть без діла, відвідайте планетарій Уманського державного педагогічного університету – і не пожалкуєте!

17.09.2018

uk Українська
X