uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

З новин університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана

“Літо: очікування & реальність” – таке домашнє завдання виконували на цей раз учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, які зібрались на чергове – перше в цьому навчальному році – засідання.

Ділились також і іншими своїми текстами. Слухали пристрасну політичну сатиру від Софії Терлецької, ніжну лірику про передчуття осені від В’ячеслава Буяна, самокритичний есей про паралельну реальність, у якій вдається бути ідеальною, від Насті Кириленко, поетичну версію НЕлюбові від Віки Капуловської, філософський верлібр про важливість кожного дня від Катерини Кушнір, шокуючий вірш про еротичну пригоду в шафі від Артура Драгана…

Познайомились і з деякими першокурсницями, яких, на жаль, цього разу було мало, бо саме в цей час проводилося спортивне свято. Але Владислава Півненко, Ірина Радочин, Ангеліна Цілієвська та Ірина Бурлака таки вмудрилися поєднати “спортивне” й “поетичне”.
Велася мова і про підготовку чергових публікацій у “Педагогічних вістях”, “Боговиці” й обласному альманасі “Холодний яр”, обговорювалися ще деякі плани на поетичну осінь.
Власне, “Ос-с-с-сінь” – це й стало темою домашнього завдання, запропонованою керівником літоб’єднання Мариною Степанівною Павленко.
24.09.2018

uk Українська
X