Польський кінолекторій

З 1 вересня 2018 року стартував кінолекторій у Польському культурно-освітньому центрі УДПУ імені Павла Тичини, де студенти мають змогу переглядати художні фільми на історичну тематику мовою оригіналу. Завдання кінолекторію – організація дозвілля студентів, розвиток в учасників вміння аргументовано висловлювати свої думки, виражати почуття і переживання, формувати емоційно-мотиваційні установки щодо себе, оточуючих, однолітків.

30 жовтня 2018 року студенти 23 групи факультету української філології спеціалізації «Польська мова» за ініціативи викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лукіної Лії Русланівни переглянули фільм на історичну тематику «Karol – cowiek, który został papieżem». Фільм розповідає про життя першого в історії папи-слов’янина Івана Павла ІІ, понтифікат якого тривав 27 років і став одним із найтриваліших в історії Католицької Церкви. Він здійснив 104 закордонні поїздки і відвідав усі континенти. Під час його понтифікату понад 300 мільйонів людей стало католиками. У 2001 році Іван Павло ІІ відвідав Україну. Після смерті Івана Павла II було канонізовано у рекордний час – за 9 років у 2014-му. До сьогодні його шанують і люблять у всьому світі, він надихає мільйони людей своїми вчинками, словами та філософією життя.

(більше…)

Read More

Оголошення!

Read More

Запрошуємо на семінар

Read More

Оголошення!

Read More

Поетичне свято “Садова, 28”

Ранок починається не з кави, а… з поезії. 26 жовтня на факультеті української філології відбулося літературне свято під назвою “Садова, 28”, організоване університетським літоб’єднанням імені Миколи Бажана.

(більше…)

Read More